Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Bestsellery
LAMPA BONTRAGER FLARE RT
LAMPA BONTRAGER FLARE RT
259,00 zł
szt.
LAMPA BONTRAGER ION PRO RT
LAMPA BONTRAGER ION PRO RT
529,00 zł
szt.
TRENAŻER WAHOO KICKR CORE
TRENAŻER WAHOO KICKR CORE
3 699,00 zł
szt.
TRENAŻER WAHOO KICKR SNAP
TRENAŻER WAHOO KICKR SNAP
2 299,00 zł
szt.
Reklamacje i zwroty

 

Nie jesteś zadowolony z zakupionego produktu?

Zapoznaj się z naszymi zasadami Reklamacji i zwrotów.

Reklamacje

Aby zareklamować wadliwy towar, należy go odesłać do naszego Sklepu w Gdyni:

DRE ROWERY
ul. Demptowska 27
81-094 Gdynia

Do przesyłki należy dołączyć oryginał dowodu zakupu, kartę gwarancyjną (jeśli była dołączona do towaru) oraz wypełniony Formularz reklamacji_zwrotu. Paczkę proszę przesłać na własny koszt - w razie uznania reklamacji zostanie Państwu zwrócony koszt przesyłki wg cennika przewoźnika. UWAGA: Nie odbieramy żadnych przesyłek przesłanych do nas za pobraniem.

Rozpatrzenie reklamacji nastąpi pisemnie w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia żądania przez kupującego. Jeżeli w ciągu 14 dni sprzedający nie ustosunkuje się do tego żądania, uważa się, że uznał je za uzasadnione. Zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany w ciągu 10 dni od daty dostarczenia towaru.

W przypadku uznania reklamacji wadliwy egzemplarz zostanie wymieniony na nowy, naprawiony lub - jeśli dany model nie jest już dostępny - możliwie podobny do oryginału. W sytuacji, gdy Sprzedający nie jest w stanie dostarczyć odpowiedniego zamiennika, proponujemy Państwu zadowalające rozwiązanie, np. zwrot pieniędzy lub wymianę na inny produkt.

Zwroty

Mają Państwo prawo do zwrotu lub wymiany zamówionego towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy wysłać towar na adres:

DRE ROWERY
ul. Demptowska 27
81-094 Gdynia

wraz z wydrukowanym i wypełnionym  Formularzem reklamacji_zwrotu oraz oryginałem dowodu zakupu. Zwracany towar nie może nosić śladów eksploatacji, musi nadawać się do ponownej sprzedaży jako towar nowy.

W przypadku zamówień opłacanych za pobraniem prosimy o podanie w Formularzu reklamacji_zwrotu numeru konta, na który chcą Państwo otrzymać zwrot pieniędzy. W pozostałych przypadkach zwrot towaru nastąpi tą samą drogą, którą otrzymaliśmy wpłatę za zamówienie.

Szczegóły dotyczące procedury reklamacji i zwrotów dostępne są w Regulaminie sklepu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl