Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Bestsellery
DUAL SPORT 2 EQUIPPED STAGGER SILVER 2021
DUAL SPORT 2 EQUIPPED STAGGER SILVER 2021

2 974,00 zł

Cena regularna: 3 499,00 zł

ROWER TREK DUAL SPORT 1 QUICKSILVER 2022
ROWER TREK DUAL SPORT 1 QUICKSILVER 2022

2 481,15 zł

Cena regularna: 2 919,00 zł

ROWER TREK DUAL SPORT 1 SATIN DEEP DARK BLUE 2022
ROWER TREK DUAL SPORT 1 SATIN DEEP DARK BLUE 2022

2 481,15 zł

Cena regularna: 2 919,00 zł

ROWER TREK DUAL SPORT 3 EQUIPPED LITHIUM GREY 2021
ROWER TREK DUAL SPORT 3 EQUIPPED LITHIUM GREY 2021

3 654,00 zł

Cena regularna: 4 299,00 zł

ROWER TREK DUAL SPORT 3 EQUIPPED STAGGER BLUE 2021
ROWER TREK DUAL SPORT 3 EQUIPPED STAGGER BLUE 2021

3 654,00 zł

Cena regularna: 4 299,00 zł

Współpraca

Od wielu lat działamy w sporcie, dlatego wielką satysfakcję daje nam współpraca z zawodnikami, drużynami, osobistościami i pasjonatami. Są to sportowcy światowego topu: mistrzowie Świata, medaliści Olimpijcy, czołowi polscy kolarze, triathloniści, trenerzy, firmy. Łączy ich profesjonalizm, charyzma, pasja i... ulubiony sklep rowerwy. Wspaniali sportowcy kupują w DRE ROWERY.

 

EDF Trek Gdynia, drużyna zrzeszająca wyczynowych kolarzy MTB. Zawodnicy wielokrotnie walczyli w najtrudniejszych, najbardziej prestiżowych wyścigach MTB w Polsce, zdobywając setki medali w klasyfikacjach indywidualnych. Treki mają także na wszystkich stopniach podium klasyfikacji drużynowej MTB Marathon oraz DMP. Aktywnie działają przy organizacji trójmiejskich eventów: wspólnych treningów, mini wyścigów, rajdów, festynów itp. 

www.trekgdynia.pl

 


 

Przemek Miarczyński to windsurfingowy brązowy medalista olimpijski z Londynu, wielokrotny medalista mistrzostw świata. Żeglarze, ze względu na specyfikę swojej dyscypliny, wiele czasu poświęcają treningom wydolnościowym. Pont pracę tą wykonuje na swoim Treku Madone serii 5, który zawsze z przyjemnościom serwisujemy. 

RS:X Team Poland na FB

 


 

Kuba Krzyżak, xtrainter.pl,  charyzmatyczny trener personalny, współpracujący z gwiazdami polskiego show businessu ale i poruszający setki mieszkańców Trójmiasta na swoich niezwykle ciekawych, otwartych treningach: Trail Running, Wytop, Cold Water i wielu innych. Kuba, jako były profesjonalny kolarz wie jaki sklep i serwis polecać swoim podopiecznym. 

http://xtrainer.pl/

 


 

Gosia Białecka to srebrna medalistka Mistrzostw Europy w windsurfingu. Topowa zawodniczka żeglarstwa, która potrafi zaskoczyć niejednego kolarza podczas rowerowych ustawek. Gdy już nie przebywa na zagranicznych zgrupowaniach i wyścigach to czas spędza głównie w... w DRE ROWERY myśląc i wybierając swojego kolejnego, pięknego Treka. 

https://gosiabialecka.wordpress.com/

 


 

Piotr Myszka, Mistrz Świata, kolejny żeglarz RS:X światowego formatu. Jeśli mielibyśmy wypisać wszystkie jego sukcesy z międzynarodowych imprez na górnej rurze ramy, to Myszek musiałby jeździć na Madonce w rozmiarze 62cm.  

RS:X Team Poland na FB

 


 

VeloLab i Łukasz Szczęsny- specjalista od bikefittingu, czyli ustawiania właściwej pozycji na rowerze za pomocą profesjonalnego sprzętu pomiarowego. W swoim gabinecie Łukasz analizuje możliwości i preferencje kolarza i na bieżąco dobiera odpowiednie parametry i ustawienia komponentów roweru klienta tak, by końcowy efekt umożliwiał wolną od kontuzji, bezpieczną, komfortową i szybszą jazdę. Gdański zakład to także odnowa biologiczna, fizjoterapia i badania wydolnościowe. Klienci DRE ROWERY mogą korzystać z usług VeloLab na preferencyjnych warunkach, a zakup karbonowego roweru szosowego umożliwia otrzymanie vouchera na bikefitting. 

http://velolab.pl/

 


 

Mariusz Goli Goliński, trener przygotowania motorycznego Rehasport Clinic. Aktywny, świetny kolarz górski. Wielokrotny medalista MP MTBM i MTB XC w swojej kategorii. Goli współpracuje z nami podczas otwartych wykładów związanych z treningami kolarskimi. Pomaga nam w monitorowaniu treningów, jest autorytetem w dziedzinie treningu wytrzymałościowego. Bardzo dba o swoje trzy wyczynowe rowery. My również dbamy o szczegóły podczas regularnych przeglądów tych maszyn. 

Mariusz Goliński w Rehasport

 


 

 

 < cofnij

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl