OAKLEY W DRE ROWERY
OAKLEY W DRE ROWERY

Znalezione obrazy dla zapytania oakley logo

Oakley to światowy lider w produkcji profesjonalnych okularów sportowych. Jeśli któraś dyscyplina sportu wymaga stosowania okularów, to jej najlepszych przedstawicieli z pewnością zobaczysz w Oakleyach. Kolarstwo, biegi, żeglarstwo, wioślarstwo, sporty motorowe, zimowe, golf, tenis, sporty ekstremalne. Cała czołówka doceniła najwyższą jakość, doświadczenie, wyspecjalizowanie i niepowtarzalny styl amerykańskiego producenta. Najlepsza na świecie optyka: ułatwiająca dostrzeganie przeszkód, krzywizn terenu, kamieni, korzeni, dziur w szosie, krawędzi jezdni. Rewelacyjna wentylacja, niewielka masa, bezpieczeństwo, technologia hydrofobowa pozwalająca na zachowanie czystszych szkieł w trudnych warunkach. To wszystko cechy wspólne okularów Oakley. Wchodzisz w to? 

 

Najlepsze modele dostępne w sklepie w Gdyni i w sklepie internetowym: https://www.drerowery.pl/pl/c/OKULARY/171  

A JAKIE OAKLEY STOSUJE TECHNOLOGIE?

 

SWITCHLOCK™

Prosty mechanizm wymiany szyby bez użycia narzędzi, w sposób całkowicie bezpieczny i pewny umożliwia użytkownikowi dopasowanie odpowiedniej soczewki do zmieniających się warunków nawet kilka sekund przed startem.

   

 

 
HIGH DEFINITION OPTICS®

High Definition Optics® (HDO®) to opatentowana technologia zapewniająca czystsze, bardziej precyzyjne i ostrzejsze widzenie. Wystarczy założyć okulary, by w ciągu kilku sekund przekonać się o najlepszej na świecie optyce.

   
 
 
PRIZM®

Prizm™  to najnowsza, rewolucyjna technologia precyzyjnego doboru kolorów szyby zapewniająca najlepszą widoczność istotnych elementów w zależności od dyscypliny sportu.

 
 
POLARIZED®

Poprawa bezpieczeństwa, komfortu i wydajności dzięki technologii Oakley HDPolarized, która blokuje 99% odbić światła bez zamgleń i zniekształceń optycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl